O nas

Nie jesteśmy arogantami. Nie myślimy szablonowo i w taki sposób nie traktujemy ludzi, którzy obdarzyli nas swym zaufaniem. Naszą prawniczą pasję przekuwamy w Państwa sukces, by służyć społeczeństwu tak, jak nasi Klienci. By zwyciężać.

Obecnie A&I skupia adwokatów i wykwalifikowaną kadrę prawniczą. Ścisła współpraca z notariuszami, tłumaczami przysięgłymi, doradcami podatkowymi oraz utytułowanymi specjalistami z wielu dziedzin, gwarantuje wysoką jakość przy jednoczesnej optymalizacji kosztów usług prawnych.

Pomimo tego, że Kancelaria Abłażewicz & Imieliński powstała w 2010 roku, już dziś nasze sukcesy mówią za siebie. Jesteśmy przekonani, że spodoba się Państwu to, co mają do powiedzenia…

Zespół

Dołącz do nas!

 

Jesteśmy otwarci na Twoje indywidualne potrzeby, ścieżka kariery zawodowej w naszym Zespole jest niezwykle elastyczna. Cenimy różnorodność i wierzymy, że nasza Kancelaria może być platformą do sukcesu dla każdego młodego prawnika. Oferujemy ciekawą, pełną wyzwań i wyjątkowych możliwości praktykę prawniczą. Reszta zależy od Twojego zaangażowania.

Jeśli chciałbyś dołączyć do naszego Zespołu, prosimy o przesłanie swojego życiorysu na adres e-mail: rekrutacja@ablazewicz.pl, celem uzgodnienia terminu wstępnej rozmowy kwalifikacyjnej.

Abłażewicz & Imieliński Kancelaria adwokacka

Call Now Button